Filma me titra shqip

Nazistet hapin nje baze sekrete ne hene ne 1945 dhe kane ne plan te rikthehen ne 2018.
Vlersimi: 6.6/10 – Trailer
Shiko: Veevr | Putlocker |  NewVideo
Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent
Faleminderit 🙂
Categories: Aksion, Filmat e vjeter, Komedi

Leave a Reply