Filma me titra shqip

 

Jeton ne Cual te Indise, Arjun Dixit vendos te behet i pasur. Ai perperfshihet
ne lojerat e fatit dhe se shpejti behet nje bastvenes. Kerkimet e tij e cojne
ne Kejp Taun, te Afrikes se Jugut, ku ai takon aty Zojen dhe te dy bien ne
dashur. Ajo kundershton ashper te ashtuquajturen karrieren e tij por Arjun I
shperfill shqetesimet e saja. Arjun nuk e di qe se shpejti ai do te arrestohet
por do te lirohet shume shpejt nga ndihma e nje gangesteri te botes se
krimit, Ebu Ibrahim, i cili ka plane per Arjun. Keto plane perfshijne trukimin
e ndeshjeve te kriketit dhe lakmia e Arjun do ta beje ate te shkoje shume
larg nga deshira e madhe per te fituar sa me shume te jete e mundur ne
nje hapesire shume te shkurter kohe.

Shiko : Vkontakte | NowVideo | PutLocker | Divxden 

Shkarko : RapidShare | JumboFiles | RareFile

2 Responses so far.

  1. dita.b@live.com says:

    po pse smund ti shof dot filmat asnjeren.me shumese 3 minuta.

    • filmafullhd says:

      kliko tek linqet poshte per te pare filmin se ne faqe eshte traileri ai qe shikon 🙂 kliko me poshte dhe je ne rregull 😉

Leave a Reply