Filma me titra shqip

Transportuar në Mars, një veteran i Luftës Civile zbulon një planet te banuar nga barbarë 12-këmbë të gjatë. E gjen veten si një i burgosur i këtyre krijesave, ku perpiqet te arratiset, ku me vone behet dhe shpetimtar.

IMDB: 6.8/10

Shiko : Putlocker | Sockshare | Nowvideo | Nosvideo

 

Shkarko: Rapidshare | Jumbofiles | Nosupload | Uploadic

 

Leave a Reply