Filma me titra shqip

Ne kerkim te vllait te tij te humbur, nje  profesor universiteti perfundon ne qender te tokes bashk me nipin e tij dhe nje vajze te bukur islandeze. Te apasionuar mbas Zhyl Vernit ata perdorin si guide librin e tij me titull “Udhetim ne qender te tokes”. Ne qender te tokes ata shikojne gjera fantastike dhe qe mendohet se jane zhdukur shekuj me pare….
Shkarko : NosUpload | JumboFiles | Uploadic | RapidShare

Zhanri: Aksion, Avneture, Komedi

Faleminderit 🙂

One Response so far.

  1. fggggggggggggg says:

    hhhh

Leave a Reply