Filma me titra shqip

Ky film tregon për jetën e disa skejtbordëve Kalifornianë  dhe marrëdhëniet e tyre me prindërit dhe midis njëri-tjetrit.

Kujdes! Filmi eshte i keshillueshme per moshen mbi 18 vjec. Filmi permban skena erotike.

Shiko: NowVideo

 Shkarko: Rapidshare

Categories: Drame, Erotik, Filmat e vjeter

4 Responses so far.

  1. gjafer says:

    a mund ta shikoi ket filum

  2. lali says:

    vini noj link te hajrit se ky nuk hapet

Leave a Reply