Filma me titra shqip

[jwplayer mediaid=”1406″]

Vendosur në të ardhmen e afërt, një i dënuar në mënyrë të gabuar ish-agjent qeveritar ka një shans për të fituar lirinë. Ai duhet të ndërmarrë një mision të rrezikshëm për të shpëtuar vajzën e Presidentit nga kryengritesit e dënuar në një kohë maksimale nga siguria e burgit

 

 

2 Responses so far.

  1. Besjan Hoti says:

    pershendetje? a keni me fillu me i perkthy filmat vet ju personalisht staffi i juaj? apo gjithmone me huazuar nga faqet tjera? sepse kishte qene mire ju me i perkthy filmat vet edhe ndoj filet nga ju me pa? se kta i shofim ne faqet qe ju i keni marre?

    • Filmafullhd says:

      Pershendetje Besjan, kemi vendos filma te tjere po ka pak kohe dhe tani po merremi me disa rregullime me hostin se duam ta bejme me shikikm dh ehskarkim direkt, mirepo kemi pas probleme. Nuk mund te jap nje date te sakte se jemi dhe pak te zene po shume shpejt do vendosi filma qe keni deshire.

Leave a Reply