Filma me titra shqip

Pas fillimit te vitit te ri shkollor, zemra e Loles thyhet nga i dashuri i saj, megjithate ajo shpejte befasohet nga shoku me i mire i saj, nje muzikant premtues Kyle i cili fsheh ndjenja ndaj saj.

Regjisori: Lisa Azuelos

Autori: Lisa Azuelos

Aktoret:  Miley Cyrus, Douglas Booth dhe Ashley Greene

Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Allmyvideos | Putlocker

Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | Uploaded | BitShare | ShareOnline | AsFile

3 Responses so far.

  1. adelina says:

    the best movie 😀

  2. artan says:

    hello a muna me ju pyt diqka un veq naj admin let tum fol najsen qitu https://www.facebook.com/messages/AlbaSofts se po du me kontaktu me juve

Leave a Reply