Filma me titra shqip

Kapteri i Trupave Të Marinës, Logan Thibold (Efron), khehet nga ushtria e tij e tretë në Irak, me të vetmen gjë që e mbajti gjallë – fotografinë e një gruaje të panjohur për të, që gjeti rastësisht. Kur mëson emrin dhe adresën e saj, vendos që ta gjejë dhe të kërkojë punë në stallën që ka familja e saj. Pavarësisht skepticizmit të saj fillestar dhe fatkeqësive që i ndodhin në jetë, ndërmjet tyre do të lulëzojë një dashuri, duke e bërë Logan të besojë se kjo grua, Beth, është jo vetëm shanci i tij, por dhe diçka më shumë.

 

Shiko: PutLocker

Shkarko:  JumboFiles | Turbobit | LetBit

Categories: Drame, Filmat e vjeter

7 Responses so far.

 1. niki says:

  pershndetje jeni njeshi po me tregoni pse skeni vendos torent per kete film se me kto linka po shkon shume gjat respekt

  • filmafullhd says:

   Shume faleminderit perdor turbobit qe ta shkarkosh mire pavaresisht se vonohesh dhe perdor internet download manager sepse eshte shume i mire si program. Torrent nuk eshte i mire ne disa raste sepse nuk ka shume seeds dhe nuk shkarkon me shpejtesi max.

 2. eleona says:

  nuk m hapet 😛

 3. ariton says:

  nuk hapett :[

 4. gersi says:

  Shume mire po vazhdoni me filmat me te fundit 🙂

Leave a Reply