Filma me titra shqip

Nick Kasinti ishte nje polic i ndershem. Tani ndodhet ne burg per nje krim te cilin ai nuk e ka kryer dhe dhe kerkon me padurim qe ti jepet rasti me i pare per tu arratisur nga ky burg. Lydia Anderson nje ndermjetese e policise behet pjese e planit te Nickut, nje plan qe mund te jape per te dy nje shans te dyte.

Aktoret: Sam Worthington, Elizabeth Banks dhe Jamie Bell

 

Shiko Filmin: nowvideo.eu

Shkarko Filmin: Uploaded.to

Leave a Reply