Filma me titra shqip

Vinayak dhe 4 anëtarët e ekipit të tij 4 vjedh një  500 INR crores. Telashet fillojnë kur dy nga ekipi behen tradhëtarë.

 

Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden

 Shkarko: RapidShare | Torrent

 

 

Leave a Reply