Filma me titra shqip

Agjenti J duhet te udhetoje ne kohe, ai duhet te kthehet ne vitin 1960,  ne menyre qe te ndaloje nje alien i cili do te vrase shkun e tij Agjentin K, dhe qe rrjedha e historise te  mos ndryshoje. Agjenti J udheton ne kohe dhe atje ai zbulon.

 

Shiko: Putlocker | NowVideo

Shkarko: Rapidgator

6 Responses so far.

  1. Endri says:

    Spo me hapet ky filmi :'(

  2. zana says:

    jen te mrekullushem faqja me e mira ju lumt

  3. taulant says:

    si mund ta hpkte filmin

Leave a Reply