Filma me titra shqip

Një mbretëreshë e keqe vjedh kontrollin e mbretërisë dhe një princeshë e mërguar vendoset përkrah 7 rebelëve të shkathët për të marrë atë që i përkiste.
Vlersimi: 5.6/10 – Trailer

 

Shiko:Veevr | Putlocker | NewVideo

   Shkarko:RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent

 


Leave a Reply