Filma me titra shqip

2 Guns (2013)

Year : 2013 Director : Baltasar Kormákur Running Time : 109 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një agjent i DEA-s dhe një oficer i Inteligjencës së Marinës ndodhen në arrati pas një përpjekjeje të dështuar për t’u infiltruar në një kartel droge. Ndërsa po iknin, ata mësojnë sekretin e aleancës së tyre të lëkundur. Asnjëri nuk e dinte për tjetrin që ishte agjent i fshehtë.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
MOVREEL
UPTOBOX

Leave a Reply