Filma me titra shqip

2 States (2014)

Year : 2014 Director : Abhishek Varman Running Time : 149 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Udhëtimi më romantik i një çifti me kultura të ndryshme, Krish Malohtra dhe Ananya. Pas mbarimit të studimeve në universitet ata vendosin të martohen por a do të bien dakord prindërit e tyre për këtë martës?

Vlersimi sipas IMDb 7.3/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
VK

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply