Filma me titra shqip

22 Jump Street (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Phil Lord, Christopher Miller Running Time : 112 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pasi e kalojne shkollen e mesme ( 2 here ) ndryshime te medha priten per agjentet Schmidt dhe Jenk . Ata do shkojne te me mision te infltruar ne nje Kolegj. filma me me titra shqip.

Vleresimi sipas IMDb 7.7/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
FileDrive
Sockshare
VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uploaded

Leave a Reply