Filma me titra shqip

300: Rise of an Empire (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Noam Murro Running Time : 102 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pas fitores së tyre në Termopilë, Persët vazhduan rrugën e tyre për të pushtuar gjithë Grqeinë e Jugut. Komandanti Themistokli (Sullivan Stapleton) mundohet të bashkojë të gjithë grekët në mënyrë që ti bëjë ballë sulmit të Kserksit(Rodrigo Santoro), Mbretit Zot të Persisë. Vetëm se këtë herë fusha e betejës do jetë deti. Themistokliu do përballet me ushtrinë e madhe të Kserksit dhe të Artemisias(Eva Green), komandantes ”gjakpirëse” të flotës Perse…

Shiko Filmin:

FileDrive
VidTo
Sockshare
Novamov

Shkarko Filmin:

Rapidgator
Nosupload

Leave a Reply