Filma me titra shqip

3096 Days (2013)

">
Year : 2014 Director : Sherry Hormann Running Time : 110 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një vajzë 10 vjeçare Austriake rrëmbehet dhe mbahet robë për tetë vite të tëra, filmi është bazuar në rastin e vërtet mbi robërin e Natascha Kampusch.

Vlersimi sipas IMDb 6.2/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
180Upload

Shkarko Filmin:

Uptobox
Fileup

Leave a Reply