Filma me titra shqip

71 (2014)

Year : 2014 Director : Yann Demange Running Time : 99 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Viti 1971, një ushtar i ri britanik çorientohet dhe braktiset aksidentalisht nga njësia e tij pas një protestë të përgjakshme në rrugët e Belfast…

Vlerësimi sipas IMDb 7.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadhero

Leave a Reply