Filma me titra shqip

9 Songs (2004)

Year : 2004 Director : Michael Winterbottom Running Time : 71 Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Në Londër, Angli, lind dashuria e një studente kolegji Amerikan të quajtur Lisa, dhe një shkencëtari akujsh i quajtur Met, gjatë disa muajve më pas duke frekuentuar koncertet e “Rock-ut”, dy të dashuruarit përjetojnë takime intensive seksuale.

9 Songs (2004)
In London, England, love blooms between an American college student, named Lisa, and a British glaciologist, named Matt, where over the next few months in between attending rock concerts, the two lovers have intense sexual encounters.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

2 Responses so far.

  1. Bushi says:

    Si mund ta shikoj

  2. Bushi says:

    A mund ta shikoj kte filem

Leave a Reply