Filma me titra shqip

A Good Day to Die Hard (2013)

Year : 2013 Director : John Moore Running Time : 98 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Dedektivi veteran Xhon Maklein (Bruce Willis) udhëton për në Moskë për të kërkuar për djalin e tij, Xhakut (Jai Courtney), i cili akuzohet nga autoritetet vendase për përfshirje në një skandal të madh politik. Megjithatë, ajo për të cilën Xhon s’ka njohuri për djalin e tij, (me të cilin nuk kanë dhe lidhjet më të mira), është se ai punon për CIA’n, dhe ka marrë përsipër arratisjen për në Amerikë të Juri Komarov (Sebastian Koch), një i burgosur politik, informacionet e vyeshme që ka ai mund të shmangin planet e një organizate terroriste. Tashmë të dy, atë e bir duhet të tejkalojnë mosmarrëveshjet mes tyre dhe të bashkëpunojnë për të mirën e të dyve…

A Good Day to Die Hard (2013)
John McClane travels to Russia to help out his seemingly wayward son, Jack, only to discover that Jack is a CIA operative working to prevent a nuclear-weapons heist, causing the father and son to team up against underworld forces.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
VIDTO
GINBIG
PUTLOCKER
SOCKSHARE
UPLOADC

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC


TRAILER

YOUTUBE

Leave a Reply