Filma me titra shqip

A Violent Prosecutor (2016) me titra shqip

Year : 2016 Director : Il-Hyeong Lee Running Time : 126 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Pasi një prokuror mashtrohet dhe dënohet për një vrasje, ai përpiqet të kapë vrasësin e vërtetë nga burgu me ndihmën e një mashtruesi.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 8.0/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Thevideo
Videomega
Watchers

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadx

Leave a Reply