Filma me titra shqip

Act of Valor (2012)

Year : 2012 Director : Mike McCoy, Scott Waugh Running Time : 110 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Ceshtja ka te beje me perpjekjet e nje skuadre SEALS per te shpetuar nje agjente te CIA, e cila eshte marre peng. Gjate operacionit te shpetimit, informacione te tjera do te dalin ne drite, per ne grup terroristesh te cilet kane ndermend te kryejne nje sulm te ri ndaj SHBA’se, te cilet pretendojne te vrasin shume amerikane dhe te bejne qe ngjarjet e 11 Shtatorit te duken vetem si nje shetitje ne park. Keshtu skuadra detyrohet te aktivizohet per te gjetur dhe asgjesuar grupin terrorist qe nga cecenia e deri ne Filipine, dhe nga Ukrahina deri ne Somali, per te perfunduar ne kufirin e Shba me Meksiken, ku trimeria e skuadres Seals per te mbrojtur atdheun nga nje sulm i pa perfytyruar….

Act of Valor (2012)
An elite team of Navy SEALs embark on a covert mission to recover a kidnapped CIA agent.

SHIKO FILMIN
NOWVIDEO
DWNVIDEO

SHKARKO FILMIN
DWNUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply