Filma me titra shqip

Alexander (2004) (HD)

Year : 2004 Director : Oliver Stone Running Time : 175 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Aleksandri, historia e Mbretit të Madh të Maqedonisë, i cili ishte një ndër mbretërit dhe ushtarakët më të shquar të botës antike.

Regjisori: Oliver Stone

Autori: Oliver Stone

Aktorët: Colin Farrell, Anthony Hopkins dhe Rosario Dawson

SHIKO NE

UPLOADC
FILEBOX
MOVREEL
VIXDEN
VIDBULL

SHKARKO NE

RAPIDSHARE
CROCKO
DEPOSITFILES

Leave a Reply