Filma me titra shqip

Allegiant (2016)

Year : 2016 Director : Robert Schwentke Running Time : 120 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Tris dhe Katër kalojnë murin dhe njihen me botën e jashtme, por a është bota e jashtme ajo që ata kishin imagjinuar gjithë këtë kohë.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 6.0/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Stream
Videomega
VidAg

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadx

Leave a Reply