Filma me titra shqip

American Beauty (1999)

Year : 1999 Director : Sam Mendes Running Time : 122 Genre :
Movie review score
5/5

Lester është një baba në depresion dhe në një krizë. Ai vendos të lere jetën e tij plot tension sepse po krijonte nje ndjenje per shoqen e vajzes se tij.

American Beauty (1999)
Lester Burnham, a depressed suburban father in a mid-life crisis, decides to turn his hectic life around after developing an infatuation for his daughter’s attractive friend.

SHIKO FILMIN
VIMEO
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
UPLOADC

Leave a Reply