Filma me titra shqip

American Gangster (2007)

Year : 2007 Director : Ridley Scott Running Time : 157 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Historia e vërtetë e Frank Lucas-it, bosit të drogës në Amerikën e vitit 1970 dhe e policit të ndershëm e këmbëngules që e futi atë në burg.

American Gangster (2007)
In 1970s America, a detective works to bring down the drug empire of Frank Lucas, a heroin kingpin from Manhattan, who is smuggling the drug into the country from the Far East.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDBULL
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply