Filma me titra shqip

Animal (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Brett Simmons Running Time : 86 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Kur planet për një udhëtim fundjave përfundojnë nga një rrugë e bllokuar, një grup miqsh e gjejnë veten të ngecur në një territor të panjohur, të përndjekur nga një grabitqar kërcënues dhe të etur për gjak.

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
Novamov

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Uploaded

Leave a Reply