Filma me titra shqip

Anna Karenina (I) (2012)

Year : 2012 Director : Joe Wright Running Time : 129 Genre :
Movie review score
5/5

Fundi i shekullit të 19-të, shoqëria e lartë ruse. Ne moshen 18-vecare e shquara Anna Karenina (Keira Knightley) I ka prmetuar martese qeveritarit te larte Count Alexei Alexandrovich Karenin (Jude Law). Bashkeshorti I saj eshte 20 vjet me I madh se ajo dhe per kete shkak ajo nuk e dashuronte megjithate ajo lind nje djale. Ana njihet ne nje ballo me nje dalosh te ri.


Anna Karenina (I) (2012)
Set in late-19th-century Russia high-society, the aristocrat Anna Karenina enters into a life-changing affair with the affluent Count Vronsky.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply