Filma me titra shqip

Ant-Man (2015)

Year : 2015 Director : Peyton Reed Running Time : 116 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë heroin e tij të brëndshëm dhe të ndihmojë Dr. Hank PYM për të realizuar një plan për të shpëtuar botën.

Vlerësimi sipas IMDb 7.9/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
UserFiles
VideoMega
Megadrive

Shkarko Filmin:

UserFiles
Megadrive

Leave a Reply