Filma me titra shqip

Anthropoid (2016) me titra shqip

Year : 2016 Director : Sean Ellis Running Time : 120 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Bazuar në historinë e jashtëzakonshme të vërtetë të operacionit Antropoid, misioni i luftës L.II.B për të vrarë drejtorin e SS, Reinhard Heidrik, arkitektin e Zgjidhjes Përfundimtare dhe njeriut të tretë në hierarkinë naziste, pas Hitlerit dhe Himlerit.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 7.5/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Thevideo
Estream
Vidzi

Shkarko Filmin:

Uptobox
Upfile

3 Responses so far.

  1. hermes. says:

    me pelqen kjo faqe

Leave a Reply