Filma me titra shqip

Assassins Run (2013)

Year : 2013 Director : Robert Crombie Running Time : 90 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Maja, një balerinë e bukur ruse, është në ndjekje nga mafia ruse, pasi ata vrasin bashkëshortin e saj, një biznesmen i suksesshëm amerikan, dhe dokumentet financiare me vlerë qindra milionë dollarë humbin. Maja gjendet e rrethuar nga policë të korruptuar dhe burgoset. Kur ajo është në prag të lirimit vajza e saj është rrëmbehet, dhe ajo duhet të luftojë për të shpëtuar jetën e saj. Megjithatë, ata të cilët duket të jenë miqtë e saj, janë armiqtë e saj…


Assassins Run (2013)
Maya becomes the target of the Russian mafia after her husband, a successful American businessman, is killed.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
FILEBOX
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply