Filma me titra shqip

Assault on Wall Street (2013)

Year : 2013 Director : Uwe Boll Running Time : 97 Genre : ,
Movie review score
5/5

Xhimi ben nje jete te qete me te ardhura mesatare me nje pune ku paguhet mire ne qyetin e Nju Jorkut. Papritmas gjithecka ndryshon kur ekonomia bie dhe per shkak Xhimi humb cdo gje…

Assault on Wall Street (2013)
Jim is an average New Yorker living a peaceful life with a well paying job and a loving family. Suddenly, everything changes when the economy crashes causing Jim to lose everything. Filled ..

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
VIDTO
YOUWATCH
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
UPLOADED

TRAILER

YOUTUBE

One Response so far.

  1. palsik says:

    filmi me i bukur shum shum i vecant…

Leave a Reply