Filma me titra shqip

Avenged (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Donovan Marsh Running Time : 96 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur Çili, një polic i infiltruar, nuk merr shpërblimin që i takonte nga shefi i tij, infiltrohet në një bandë tjetër të cilët do bëjnë një grabitje parash. Ai duhet të pwrballet me dyshimin e kolegut të tij si dhe të kriminelëve të tjerë të cilët dyshojnë për një spiun mes tyre.

Vlersimi sipas IMDb 6.0/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosupload
180Upload
Vidbux

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply