Filma me titra shqip

Aventura e Tintin (Dublim Shqip)

Year : 2011 Director : Steven Spielberg Running Time : 107 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Reporteri Tintin dhe kapiteni merluc u nisën në një gjueti thesari për një anije të fundosur urdhëruar nga paraardhësi merluc-ve.

The Adventures of Tintin (2011)
Intrepid reporter Tintin and Captain Haddock set off on a treasure hunt for a sunken ship commanded by Haddock’s ancestor.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD

Leave a Reply