Filma me titra shqip

Azemi (2015)

Year : 2015 Director : Running Time : 90 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Film është xhiruar nëpër vise të ndryshme të Kosovës dhe trajton luftën e fundit në Kosovë. Fatos Kryeziu, luan rolin kryesor në filmin “Azemi”, si një trim i cili i mbijeton luftës bashkë me dy bashkëluftëtarë, por që këta dy të fundit mbeten invalid….

Kliko mbi foto per te pare trailer.

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Nowvideo
180upload

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

One Response so far.

  1. afrim says:

    a kish bo edhe filmin kolona film shqip lufta n kosov flm per mirkuptim bravo djema

Leave a Reply