Filma me titra shqip

Bad Country (2014)

Year : 2014 Director : Chris Brinker Running Time : 95min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Frymezuar nga ngjarje te verteta, BAD COUNTRY eshte nje drame e krimit te vendosur ne Luiziana. Hetimet e detektivit Bad Karter e ├žojne ne arrestimin e Xhesi Ueiland, nje vrases me kontrate nga nje organizate kriminale. Ueiland, perballet me burgim te perjetshem, dhe per te mos humbur familjen e tij, ai fiton besim tek Karteri dhe behet informatori i tij. Kur gjerat filluan te shkonin keq, bosi i organizates, Lutin Adams perdor politikanet dhe avokatet e korruptuar, per te i bindur se Ueiland doli si spiun. Me kete rast, familja e Ueiland ekzekutohet, dhe keshtu ai merr rrugen drejt hakmarrjes. Karter merr kontrollin, duke e ndjekur kete organizate ne nje lagje franceze. Situata shperthen, ku ne fund Karter, Ueiland dhe Lutin gjenden ne nje trekendesh zjarri.

Shiko Filmin
FileDrive
Novamov

Shkarko filmin
Shkarko direkt
Uploaded

Leave a Reply