Filma me titra shqip

Band of Robbers (2015)

Year : 2015 Director : Aaron Nee, Adam Nee Running Time : 95 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Tom Sojeri dhe Hak Fini, edhe pse burra të rritur, akoma po kërkojnë thesarin që  i ka i mbetur fiksim që në fëmijëri.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 6.2/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Vid.ag
Videomega
Netu

Shkarko Filmin:

Uptobox
Upfile

Leave a Reply