Filma me titra shqip

Basic Instinct (1992)

Year : 1992 Director : Paul Verhoeven Running Time : 127 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një detektiv i policisë është i ngarkuar me hetimin e një vrasje brutale, në të cilin një grua e bukur dhe joshëse mund të jetë e përfshirë.

Basic Instinct (1992)
A police detective is in charge of the investigation of a brutal murder, in which a beautiful and seductive woman could be involved.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOWVIDEO
VKONTAKTE

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply