Filma me titra shqip

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Year : 2016 Director : Zack Snyder Running Time : 151 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe dëmet materiale bënë që të ketë shumë të pakënaqur dhe të inatosur, duke përfshirë edhe luftuesin e krimeve milioner, Brus Uejn…

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 7.3/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Stream
Videomega
Netu

Shkarko Filmin:

Uptobox
Clickupload

Leave a Reply