Filma me titra shqip

Battle Los Angles

Year : 2011 Director : Jonathan Liebesman Running Time : 116 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Një rreshter i shtabit detar i cili sapo kishte pranuar dorëheqjen e tij shkon përsëri në krye të detyrës me qëllim që ta ndihmojë togerin e dytë dhe togën e tij, ku ata luftojnë për ta rikthyer qytetin e Los Anxhelosit nga pushtuesit e huaj, “Alienet”.

Shikoje nga: SockShare | PutLocker | NovaMov | NosVideo

Shkarkoje nga: RapidShare | NosUpload

Leave a Reply