Filma me titra shqip

Battle of the Damned (2013)

Year : 2013 Director : Christopher Hatton Running Time : 88 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
FILEBOX
DONEVIDEO
NOMAVOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

Leave a Reply