Filma me titra shqip

Battleship (2012)

Year : 2012 Director : Peter Berg Running Time : 131 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një flotë e anijeve amerikane është e detyruar të luftojë me një Armatë me origjinë të panjohur për të zbuluar dhe penguar qëllimet e tyre shkatërruese në Tokë.

Shiko: VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos

Shkarko: AsFile | Rapidshare | Bitshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

Leave a Reply