Filma me titra shqip

Battleship HD (2012)

Year : 2012 Director : Peter Berg Running Time : 131 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Forcat e marines se Shteteve te Bashkuara zhvillojne nje stervitje rutine ne Oqeanin Paqesor. Megjithate ajo qe nuk njohin, eshte se nje teknologji shume e avancuar jashte tokesoresh i pret nen siperfaqen e ujit. Planet e pushtuesit nuk do te vonojne te zbulohen dhe shpejt Beteja premton te jete e ashper, si ne ajer ashtu dhe ne toke. Por ajo qe do te percaktoje rezultatin e luftes eshte n beteja detare, me kritike e pare ndonjehere ne historine e njerzimit.

Battleship HD (2012)
A fleet of ships is forced to do battle with an armada of unknown origins in order to discover and thwart their destructive goals.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV
VIDEOWED
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
DEPOSITFILES
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply