Filma me titra shqip

Beastly (2011)

Year : 2011 Director : Daniel Barnz Running Time : 86 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një ditë moderne e marrë nga përralla “E bukura dhe bisha” kur një adoleshent nga New York shndërrohet në një bishë të shëmtuar
për të gjetur dashurinë e vërtetë!


Beastly (2011)
A modern-day take on the “Beauty and the Beast” tale where a New York teen is transformed into a hideous monster in order to find true love.

SHIKO FILMIN
NOWVIDEO
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
DEPOSITFILES

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply