Filma me titra shqip

Beauty and the Beast (2014)

Year : 2014 Director : Christophe Gans Running Time : 112 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Një version i përrallës së mrekullueshme “E bukura dhe Bisha” i sjellë si asnjëherë më parë.

Vlersimi sipas IMDb 6.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
VK

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply