Filma me titra shqip

Beyond the Lights (2014)

Year : 2014 Director : Gina Prince-Bythewood Running Time : 116 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Presioni i famës e ka çuar këngëtaren Noni drejt një fundi të errët. Por, fati e do që ajo të njohë Kazin, një polic të ri i cili e ndihmon atë të gjej kurajën për të ngritur zërin dhe për t’u bërë artistja që ajo do të jetë. Një histori e bukur që ndërthurë dashurinë, pasionin, tradhtinë, etjen për famë e pushtet dhe mbi të gjitha luftën e njeriut për të mbijetuar përball pengesave që hasim në jetë.

Vlerësimi sipas IMDb 6.6/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Mega

Leave a Reply