Filma me titra shqip

Big Hero 6 (2014)

Year : 2014 Director : Don Hall, Chris Williams Running Time : 102 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Eksperti i Robotikës Hiro Hamada mëson se si ta përmirësojë zanatin e tij duke i falënderuar vëllait të tij  dhe miqëve të tyre. Kur disa ndodhi të papritura i fusin ata në rrugët e Fransokios, Hiro i drejtohet mikut të tij të ngushtë dhe e kthen tërë grupin në heronj, të cilit mundohen ta zgjidhin misterin.

Vlerësimi sipas IMDb 8.2/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nowvideo
Played
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply