Filma me titra shqip

Big Match (2014)

Year : Ho Choi Director : 2014 Running Time : 112 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Çoi Ik-Ho është një yll i talentuar artesh marciale plot humror. Por një ditë ai dënohet për vrasje. Ejs është një planifikues lojërash i shtresës së lartë koreane. Ai është një personazh i keq i cili e kthen qytetin në fushën e tij të lojës nëpërmjet teknologjisë. Ejs dhe Çoi bëhen kundërshtarë kur Çoi merr pjesë në lojë për të shpëtuar vëllain e tij…

Vlerësimi sipas IMDb 6.7/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Userfiles
Megavideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Filecloud

Leave a Reply