Filma me titra shqip

Birdman (2014)

Year : 2014 Director : Alejandro González Iñárritu Running Time : 119 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Rigan është një aktor që u bë i famshëm duke interpretuar një superhero, por në vazhdim humbi nga bota e kinematografisë dhe tashmë përpiqet që të bëjë nje rikthim në Broduej. Deri ditën e fundit para premierës, egoizmi i tij do i shkaktojë shumë probleme, jo vetëm në karrierë por edhe në përpjekjen e tij për tu ribashkuar me familjen.

Vlerësimi sipas IMDb 8.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply