Filma me titra shqip

Bittoo Boss (2012) – Hindi

Year : 2012 Director : Supavitra Babul Running Time : Genre : ,
Movie review score
4/5

Bito Bosi eshte nje djale i ri shume simpatik dhe i zgjuar i cili argetohet shume me profesionin e tij si kameraman dasmash .

Bittoo Boss (2012)
Bittoo Boss’ is a young charming, ingenious and a fun filled wedding cameraman who takes pride in calling himself a “Sesky Video Shooter”…

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

One Response so far.

  1. Valbona says:

    Si mundem ta shikoj filmin e si mund ta shkarkoj

Leave a Reply